lebed_michael (lebed_michael) wrote in vibory_2007,
lebed_michael
lebed_michael
vibory_2007

Прес-конференція "Знай, чого вимагати від Київської влади!"ПРЕС-АНОНС
прес-конференції
"Знай, чого вимагати від Київської влади!"

19 листопада, у четвер, об 11:00 в приміщенні Центру національного відродження (Київ, вул. Ярославів Вал, 9) розпочнеться прес-конференція на тему: “Знай, чого вимагати від Київської влади!” з нагоди створення Київського регіонального комітету всеукраїнської громадянської кампанії моніторингу та контролю за виконанням передвиборчих обіцянок політиків "МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за Вами спостерігає!" Захід організовано Українською Інформаційною Службою та ВМГО "Молодіжний Націоналістичний Конгрес".

Учасники прес-конференції нагадають громадськості про передвиборчі обіцянки, дані киянам депутатами Київської міської ради та Київським міським головою, розкажуть про цілі, задачі і здобутки кампанії як на всеукраїнському, так і на регіональних рівнях.

Учасники: члени Національного комітету кампанії Сергій Пархоменко (ВМГО "Молодіжний Націоналістичний Конгрес") та Євгенія Малих (ВМГО "Фундація Регіональних Ініціатив"), члени регіонального комітету кампанії Сергій Панасюк (МО ВГО "ВАРТА"), Михайло Лебедь (КМО ВМГО "Фундація Регіональних Ініціатив").

Реєстрація на місці за редакційними посвідченнями. Тел.: (044) 279 81 33

За додатковою інформацією звертайтесь за тел.: +380681217741 (Михайло) та +380503845204 (Сергій).ДОВІДКА:
"МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!" – всеукраїнська громадянська кампанія, метою якої є моніторинг та контроль за реалізацією передвиборчих обіцянок, даних молоді політичними силами під час виборів до Верховної Ради. До складу Національного комітету "МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ" входять 10 позапартійних всеукраїнських молодіжних організацій та 2 об’єднання органів студентського самоврядування. Стартувала кампанія у 2007 році. Докладніше про "МОЛОДІЖНУ ВАРТУ" можна дізнатися на сайті mvarta.org.ua.
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments