Припартійні політтехнологи злякалися молоді

Сьогодні відбулась інформаційна атака на добре ім’я всеукраїнської громадянської кампанії «МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!» Звинуватили нас у “контролі за расовою чистотою української молоді” :) Судячи з усього, те, що ми постійно нагадуємо людям про те, що політики недовиконують свої передвиборчі обіцянки, комусь з цих самих політиків сильно муляє. Можливо і те, що причиною інфонападу були й нещодавні успішні всеукраїнські громадські кампанії захисту прав та інтересів молоді, у яких активну участь взяли як «МОЛОДІЖНА ВАРТА», так і організації-учасники «МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ». Себто, я маю на увазі минулорічну кампанію проти узаконення примусових відпрацювань випускників вузів та досить свіженьку кампанію проти суттєвого скорочення держзамовлення в вузах, узаконення великої кількості додаткових платних послуг в школах і вузах, та позбавлення стипендій за одну “трійку” (про все це можна почитати тут http://gazeta.univ.kiev.ua/?act=view&id=2299, тут http://gazeta.univ.kiev.ua/?act=hot_view&id=1220, і тут http://gazeta.univ.kiev.ua/?act=hot_view&id=1201). Цікава й сама дезінформація. Нам приписують те, що ми займаємося “контролем за расовою чистотою української молоді”. Тобто, ніби не вони піднімають подібні неіснуючі проблеми, а ми :))) Читайте прес-реліз:Collapse )

Право молчать в тряпочку

Обществу угрожает законопроект о мирных мероприятиях

Пока народ послушно смакует подробности «сантабарбары» взаимоотношений Ющенка и Медведева, на горизонте уже маячит настоящая проблема. Законопроект № 2450 «О порядке организации и проведения мирных мероприятий» грозит существенно ограничить свободу собраний, которая с юридической точки зрения является одним из наиболее весомых орудий для защиты прав и интересов граждан. Причем авторы проекта ухитрились еще и посягнуть на права и свободы тех людей, которые, грубо говоря, просто собрались вместе попить пива. Если же взять действительно инакомыслящего, то его шансы «загреметь» в КПЗ, в случае окончательного «одобрямса» законопроекта со стороны парламента и Президента, возрастают просто астрономически.

( ЧИТАТЬ ДАЛЬШЕ... )

Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета «Блоку Юлії Тимошенко»

Постійні скандали і роздори у вищих ешелонах української влади деморалізують народ, ведуть до розколу країни, підривають авторитет України у світі. На прикладі аналізу гострого протистояння за період травня-червня 2008 р. автор приходить до висновку про деструктивну роль «Блоку Юлії Тимошенко». У зв’язку із цим у книзі приділено значну увагу діяльності цієї політичної сили. Наводиться чимало маловідомих або і зовсім невідомих фактів щодо майже половини народних депутатів України від БЮТ та вождів цієї бізнес-політичної організації. Книга розрахована на всіх, кому не байдужа доля Батьківщини.

http://farysei.webs.com


 

Image

Image

"Наступна частина містить чимало цікавого про родовід лідера блоку. Згідно з поданими письменником документами, діда за лінією батька Юлії Володимирівни звали … Абрам Кельманович Капітельман, батька ж відповідно – Володимир Абрамович Григян. «Мене обурює не походження Прем’єрки, а те, що вона приховує правду, коли йдеться про національне походження. Інші, наприклад, той же Фельдман, ніколи не соромилися свого коріння, ба навіть всіляко демонструють і підкреслюють належність до єврейства. Навіщо відверто обманювати людей? До того ж вважаю, що керувати народом має людина, кровно з ним споріднена і віддана йому», – каже письменник."

Джерело: [zvukraine.lviv.mobi]Про пугало антисемітизму


У книзі «Макуха» називаються конкретні факти відверто шкідницької і деструктивної роботи бютівських верховодів та їхньої організації в цілому. При цьому зауважу, що про велику кількість негідних, фарисейських вчинків вождів БЮТ я навіть не писав, бо хоча й був упевнений у їхній достовірності, та не мав достатніх доказів. Але те, що написано, безперечно, свідчить про підступні, цинічні і нахабні методи політичної боротьби. І хто б їх не вчинив: — українець, росіянин чи єврей, — такі дії його не можуть прикрашати, бо вони негідні. Тому не вартує негідника виправдовувати лише тому, що він етнічний єврей, а його опонента обзивати антисемітом. Зрештою, невже серед українських євреїв бракує порядних людей?

Зауважу, що першу брутальну сіоністську провокацію проти мене вчинено не бютівцями, а їхніми ідейними попередниками — об'єднаними есдеками 20 січня 2000 р. прямо у сесійній залі Верховної Ради України під час блокування трибуни. Тоді, аби навмисно зірвати роботу парламенту, депутат Г. Суркіс, із яким я ніколи не мав нічого спільного, несподівано і абсолютно безпричинно, напав на мене прямо у головному проході сесійної зали. Зав'язалася бійка. Наступного дня друг Г. Суркіса В. Медведчук, відкриваючи засідання народних депутатів в «Українському домі», заявив, що серед надуманих причин, з яких вони мусили сюди перейти, було фізичне протистояння, яке вчора відбулося у сесійному залі. Тобто самі влаштували провокацію, самі ж і послалися на неї для об?рунтування своїх же явно протиправних дій!


========================================
========================================

Таргани бояться світла?


Нещодавно сервер, на якому розміщено дзеркало сайту "Фарисеї" (kin.43i.net), став об′єктом масованих FTP атак. Не можна стверджувати напевно, але, схоже, цього разу ціллю атак стала книга Дмитра Чобота "Макуха або Штрихи до політичного портрета Блоку Юлії Тимошенко". Текст книги було оприлюднено на цьому сайті десь в кінці жовтня, а вже в останні дні січня 2009 р. сервер упав.

Наразі тексти книг Дмитра Чобота "Нарцис, "Монолітне болото", "Фарисеї", "Ананас", "Макуха" доступні також на сторінках:

http://farysei.webs.com

http://kapitelman.webs.com/

Громадськість зірвала засідання парламентського Комітету з приводу нового Трудового кодексу

Вчора, 8  липня, Громадянський фронт проти узаконення рабства, до складу якого входить мережа незалежних студентських профспілок «Пряма Дія», пікетував проти винесення на друге читання нового Трудового кодексу. Результат пікету –  парламентський Комітет з питань соціальної політики та праці переніс розгляд питання на вересень.

Collapse )
Official

alek_ya в Наблюдательном совете? Заманчиво? Поддержи!

...а вы готовы признать, что присутствие alek_ya в Наблюдательном Совете livejournal также необходимо, как и ваш доступ к интернету и любимой жежешечке?:)

Если вы согласны с приведенным тезисом, тогда, ни секунды не медля сделайте два важных и убедительных шага:

1. Пройдите по ссылке в выборное комьюнити и оставьте комментарий "Я поддерживаю кандидатуру" или что-то вроде того под моим постингом.
2. Пригласите друзей в своем журнале сделать это же.


Задача — набрать более 300 голосов.
По силам? Я думаю, нам — вполне.

Сделаем их?)
ОрденЛеопольда

Обращение еврейской общины Херсона

Глубокоуважаемые украинцы!

Я обращаюсь с призывом ко всем людям доброй воли и незамутненного ксенофобией разума – независимо от того, этнические ли они украинцы или являются украинцами по гражданству, будучи при этом представителями любой из сотни национальностей, представленных на Херсонщине. Я призываю цивилизованных людей, живущих в третьем тысячелетии, объединить свои усилия в борьбе с вот уже почти год безнаказанно действующим в регионе очагом антисемитизма, все более и более явно граничащего с фашизмом. Речт идет о херсонском издании «Вік» и одноименном радиоканале, которые депутат горсовета Кириченко с маниакальной настойчивостью использует для разнузданно-антисемитской пропаганды. На фоне огромного количества обращений, которые поступают в адрес еврейской общины от представителей самых различных национальностей – когда же прекратится этот мало чем отличающийся от гитлеровского шабаш? – удивление вызывает пассивность облгосадминистрации, облпрокуратуры, УСБУ, куда мы не единожды обращались в поисках возможности обуздать провокатора. Терпению приходит конец!

Первым символом протеста многочисленной еврейской общины Херсона против расцветающего на фоне бездействия власти и правоохранителей махрового антисемитизма можно считать наш отказ от участия в культурной программе Дней Европы в Украине. Ксенофобия не имеет ничего общего ни с Европой, ни с культурой! Более того, считаю себя обязанным сделать достоянием гласности тот факт, что настроения всё большей и большей части еврейской общины склоняются в сторону проведения активных акций в виде пикетирования зданий облгосадминистрации и силовых ведомств.

Но я продолжаю жить надеждой и молю Б-га о том, чтобы до акций протеста дело не дошло, и компетентные органы нашли наконец-то в себе политическую волю и мудрость, чтобы лишить зарвавшегося от безнаказанности и попустительства политикана Кириченко возможности раскалывать украинское общество в это и без того не самое благополучное время.

С уважением,
Главный раввин г. Херсона и Херсонской области
Иосеф-Ицхак Вольф


Телефон раввина Йосефа-Ицхака Вольфа — 8-050-318-58-86 (иврит, русский, английский)
Official

Пинзеник подал в отставку

Министр финансов Виктор Пинзеник сегодня, 12 февраля, подал заявление об отставке.
В своем заявлении Пинзеник подчеркнул, что не впервые работает в правительстве, и, по его словам, всегда занимал профессиональную позицию.

"Сбалансированный бюджет, минимальный размер его дефицита, ограничение жизни в долг, неэмиссионные источники финансирования дефицита - этими и другими принципами я всегда руководствовался в своей работе", - идет речь в заявлении, обнародованном на сайте Минфина.  

По его словам, в нынешних условиях позиция министра финансов стала заложником политики.

"Изменить эту ситуацию министр финансов не может. Как и не может отказаться от своих профессиональных подходов", - добавил Пинзеник.

Напомним, 27 января издание Экономическая правда опубликовало письмо министра финансов Виктора Пинзеника от 6 января, адресованное премьер-министру Юлии Тимошенко и членам Кабинета министров.

Пинзеник в 24-страничном документе проанализировал "критическое развитие экономической ситуации в Украине и госбюджет на 2009 год". Констатируя, что ситуация в Украине - наихудшая в мире, Пинзеник напомнил, что еще в октябре он предупреждал о резком снижении темпов роста ВВП и промышленного производства.

Позже представители Кабмина неоднократно называли провокацией факт публикации письма к Тимошенко относительно экономической ситуации в Украине.

Память

26.12 - День траура

В связи с трагедией, произошедшей 24 декабря в Евпатории, Президент Украины Виктор Ющенко подписал Указ «Об объявлении в Украине дня траура».</em>  
В день траура – 26 декабря – на всей территории страны будут приспущены Государственные Флаги и отменены развлекательное и спортивное мероприятия.</strong>